Uwaga Ostrzeżenie: Katalog dla sesji nie istnieje: . Sesje nie będą działać dopóki nie zostanie utworzony katalog.
 • Przechowalnia 0
 • Regulamin

  Regulamin zakupów

  1. Sklep internetowy PLOMB-POL dostępny pod adresem www.plomby.elabel.pl , prowadzony jest przez firmę ELABEL DUE, wpisaną przez Burmistrza Miasta Konin do ewidencji działalności gospodarczej. Siedziba firmy znajduje się w Koninie. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 836-155-80-12, Regon:.145826839.
  S
  przedaż za pośrednictwem sieci Internet, ma charakter B2B i nie podlega przepisom konsumenckim.

  2. Klientem sklepu internetowego może być każda spółka prawa handlowego oraz osoba prowadząca działalność gospodarczą. Sklep internetowy www.plomby.elabel.pl nie prowadzi sprzedaży konsumenckiej.

  3. Klient sklepu internetowego zobowiązany jest zapoznać się z niniejszym Regulaminem. Nieznajomość Regulaminu nie zwalnia z z zawartych w nim postanowień.

  4. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.plomby.elabel.pl

  2. Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

  3. Wszystkie ceny podane w naszym sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

  4. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy faktury VAT.

  5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

  6. Możliwe są następujące formy płatności:

  przelewem na wskazany rachunek bankowy – opłata za przesyłkę 19,00pln netto

  płatność za pobraniem (płatność u kuriera) – opłata za przesyłkę 24,00pln netto

  gotówka – przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy;

  W przypadku dokonania płatności przelewem zostanie wygenerowana faktura proforma, która będzie zawierać typ i rodzaj zakupionego towaru oraz dane do przelewu:

  W przypadku niektórych rodzajów asortymentu, zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie możliwości płatności za pobraniem

  8. Termin realizacji liczony jest od wpływu środków na konto

  9. Koszt dostawy nie jest zawarty w cenie produktu

  10. Do każdej przesyłki dołączona jest faktura VAT

  11. Portal nie ponosi odpowiedzialności za skutki zdarzeń losowych, a które uniemożliwiły lub utrudniły realizację zamówienia

  12. Zespół serwisu plomby.elabel.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie internetowym produktów/usług były zgodne z rzeczywistością.

  13. Oferta prezentowana na www.plomby.elabel.pl nie jest ofertą w rozumienia kodeksu cywilnego

  14. W sprawach nieuregulowanych przez niniejszy regulamin zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.

  Szybki kontakt  PLOMB-POL

  ul. Puławska 34 budynek 2 pokój nr 7
  (teren Lamina)
  05-500 Piaseczno

  tel. 792815000
  tel. 721741939

  plomby@elabel.pl
   Sklep plombyplastikowe.com to sklep który zajmuje się sprzedażą plomb różnego rodzaju. Oferujemy bardzo mocne plomby plastikowe, plomby butelkowe oraz jedne z bardziej popularnych plomb, plomby do wodomierzy. Jeżeli prowadzisz firmę transportową, to polecamy w promocyjnej cenie plomby zabezpieczające oraz wykonane w nowoczesnej technologii plomby do liczników. W ciągłej sprzedaży posiadamy plomby do worków. Dla klientów zajmujących się transportem międzynarodowym oferujemy plomby do kontenerów oraz plomby numerowane. Przy zakupie hurtoym dodajemy plomby ołowiane w cenie promocyjnej z dwudziesto procentowym rabatem. Firmom transportowym ofrerujemy plombowanie samochodów, usługa świadczona jest również z dojazdem do klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
   Akceptuję
   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.