• Przechowalnia 0
 • Drut plombowniczy w odcinkach 300mm
  Cena: 30,75 zł
  od VtrzsKFVO Data dodania: 21 styczeń 2017

  I'm so glad that the inrtneet allows free info like this! http://etbkkksd.com [url=http://hdzkftf.com]hdzkftf[/url] [link=http://xsxzvj.com]xsxzvj[/link]Ocena: 2/5

  Szybki kontakt  PLOMB-POL

  Stara Iwiczna, Nowa 23
  05-500 Piaseczno

  tel. 792815000
  tel. 721741939

  plomby@elabel.pl
   Sklep plombyplastikowe.com to sklep który zajmuje się sprzedażą plomb różnego rodzaju. Oferujemy bardzo mocne plomby plastikowe, plomby butelkowe oraz jedne z bardziej popularnych plomb, plomby do wodomierzy. Jeżeli prowadzisz firmę transportową, to polecamy w promocyjnej cenie plomby zabezpieczające oraz wykonane w nowoczesnej technologii plomby do liczników. W ciągłej sprzedaży posiadamy plomby do worków. Dla klientów zajmujących się transportem międzynarodowym oferujemy plomby do kontenerów oraz plomby numerowane. Przy zakupie hurtoym dodajemy plomby ołowiane w cenie promocyjnej z dwudziesto procentowym rabatem. Firmom transportowym ofrerujemy plombowanie samochodów, usługa świadczona jest również z dojazdem do klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
   Akceptuję
   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.